CoD Ki Clan - Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CoD Ki Clan - Forum

Call of Duty
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Kako je nastao KI Clan

Ići dole 
+6
BAJAZMIJAKICLAN
BoaKiclan
majorfelbab
MILE KOBJA KI Clan
Admin
maxikiclan
10 posters
AutorPoruka
maxikiclan

maxikiclan


Broj poruka : 4
Datum upisa : 13.08.2007

Kako je nastao KI Clan Empty
PočaljiNaslov: Kako je nastao KI Clan   Kako je nastao KI Clan Icon_minitimeUto Avg 14, 2007 3:41 pm

Arrow Evo za one koji neznaju da ispricam kako je sve pocelo.
Bilo je to vreme kad je poceo da se igra COD .Igrali smo samo single player, posto je internet bio jos daleko od nas.A umrezavanje racunara smo samo tek videli ponegde da i to moze,i da je to jako zanimljivo. Dosao sam jednog dana kod Mileta Kobaje na kafu i tu smo u razgovoru pokrenuli temu kako bi bilo dobro da probamo da se umrezimo i igramo multiplayer.Jednoglasno smo izglasali da probamo.Za prvi put bio sam tu ja i Mile,a drugi put smo dobili pojacanje sa Major Felbabom koji je igrao na laptopu na kojem je COD seckao ali bilo je bitno da se igra Very Happy .Tako se vest prosirila pa se druzini pridruzio i Cika Kure i Marko.Sve se to odigravalo u prodavnici autodelova Wagen-Shop u nekih desetak kvadrata sa pet vrelih masina i usijanih glava Shocked .Sto se COD duze igrao to je i vise ljudi saznavalo sta se ovde desava,dolazili su gledali ...vecina je i racunare kupovala prvi put zbog toga jer su brzo bili zarazeni virusom zvani COD confused .Tako da nam je trebala veca prostorija,pa smo odlazili na razna mesta da se umrezavamo,npr puno puta kod Major Felbaba u njegovu veeliku dnevnu sobu,gde nas je bilo i po 7-8 ljudi.Tada nam je Cika Kure dao sjajnu ideju.Da idemo kod njega u lokal (bivsa kafana) prostor EXTRA bounce .Pre toga morali smo da napravimo jednu radnu akciju ciscenje iz kafanice od svega i svacega (sa kiselim macicima i sl.) Mad ),dovukli smo stolove stolice i sve potrebno.Tu se pekao rostilj ,druzili se, igrali COD i tako svake Subote i Nedelje od oko 13h do 20h pa nekad i duze.Kad jednog dana cujemo mi da postoji jos jedna ludacka ekipa u Kikindi (mislili smo da smo jedini cyclops ,koja igra COD u sluzbenim prostorijama Poste Kikinda).Te je tako Major Felbab organizovao war u nasim prostorijama.Dan "D" Nedelja 13h polako stizemo jedan po jedan,naoruzani,cevi ociscene,spremni za pucanje bounce .Gledamo jedni druge unosimo racunare postavljamo ,prikopcavamo,odmeravamo se.Boa celav opasan culi smo price opasni igraci,svi se pitamo oce li nas rasturiti pa da se osramotimo.Trema jebiga affraid .I tako je pocelo sto bi rekli LIVE!!.I tu dok smo se zagrejali i videli da smo nadmocniji,mi se opustili i poceli da kidamo king .Bogami dobro smo ih izbusili mislim da im je bar nedelju dana voda curila iz rupica Surprised Tako se mi upoznamo i zdruzimo sa njima i dalje smo se uvek sastajali,rostiljali i postali svi dobri drugari.Tada je mislim nastao KI Clan lol! .Dalje su nam se ljudi pridruzivali, upoznavali se ,sirili drutvo.Obicaj je bio da kad neko novi dodje u klan finansira pecenje rostilja!Tako da smo cesto dobro jeli pre ili izmedju war-a.Menjali smo i nekoliko puta prostorije imali smo i jednu celu kucu napustenu ,koju smo dobili na koriscenje u ove svrhe.Ali je isto morala da bude akcija ciscenja svega i svacega u njoj,memla ha ha znaju ovi moji ,na posletku smo presli u prostorije trece mesne zajednice Kikinda.Ogromna prostorija ga gasnim grejanjem itd...
Nazalost od kad su ljudi dobili ADSL sve je manji broj na umrezavanju i sve se redje sastajemo Sad ,sto bas i nije za pohvalu.Sada se uglanom srecemo na netu,a puno njih su se prodali EUnet klanu pa igraju za njih.A sta ces kad smo mi jadnici koji ni servera nemamo,ali valjda ce i to biti jodnog dana...
Sad cu da nabrojim clanove KI Clana (to su ljudi iz Kikinde i svi smo dobri drugari)
Mile Kobaja
Cika Kure
Major Felbab
Marko
Prle
Security
Boa
Vlada
Ubica
Beki
Blic
Baja Zmija
Deda Mraz
Rambo
Triki
Crvenkapa
Mur
Lesinar
Borax
Trifkenator
Darko
Ludak (nas admin)
Maxi (ja)
Bilo je tu jos ljudi koji su bili par puta nemogu se ni setiti svih imena.
To bi bilo to ako se jos neceg setim,dodacu.
Ako neko primeti da sam nesto zaboravio neka doba ili se seti imena,nadam se da sam svim pomenutim probudio lepa secanja.
Pozdrav
cheers


Poslednji put izmenio dana Uto Avg 14, 2007 8:16 pm, izmenio ukupno 3 puta
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 9
Datum upisa : 13.08.2007

Kako je nastao KI Clan Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako je nastao KI Clan   Kako je nastao KI Clan Icon_minitimeUto Avg 14, 2007 6:08 pm

....drago mi je što je Maxi izdvojio vreme i napisao mali istorijat Ki-Clana.Neke stvari teško prolaze kroz ovaj grad,ali čini mi se da idu lepša vremena.....
Nazad na vrh Ići dole
https://codkiclan.forumsr.net
MILE KOBJA KI Clan




Broj poruka : 5
Datum upisa : 14.08.2007

Kako je nastao KI Clan Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako je nastao KI Clan   Kako je nastao KI Clan Icon_minitimeSre Avg 15, 2007 12:04 am

POZZ SVIMA !!!!
STO SE TICE MAKSIJEVOG IZLAGANJA SVE SE SVARNO TAKO ODIGRALO ALI NAJVECA STETA JE STO SMO SE DOSTA PODELILI I RAZISLI A OD SVEGA JE NAJBOLJE BILO DRUZENJE, PUCACINA DO BOLA I NARAVNO ROSTILJI ALI SAMO ONI KOJE SAM JA PEKAO HIHIHI
Nazad na vrh Ići dole
majorfelbab

majorfelbab


Broj poruka : 5
Datum upisa : 15.08.2007

Kako je nastao KI Clan Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako je nastao KI Clan   Kako je nastao KI Clan Icon_minitimeSre Avg 15, 2007 12:23 am

E LEPO SI ME RASPLAKAO MAXI , DA SI OVDE LEPO BI TE POLJUBIO.STVARNO NEZABORAVAN PERIOD LEPOG DRUZENJA I ZEZANJA SVAKA CAST,AL NEMOGU DA PREZALIM CIKA KURETOVU BABU ZTO ME NIJE PUSTIO DA JE IZBAMBUSAM SALIM SE HIHIHIHIHIHI POZDRAV SVIMA
Nazad na vrh Ići dole
BoaKiclan

BoaKiclan


Broj poruka : 2
Datum upisa : 15.08.2007

Kako je nastao KI Clan Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako je nastao KI Clan   Kako je nastao KI Clan Icon_minitimeSre Avg 15, 2007 3:38 pm

Lepo je bilo dok je trajalo.... Ali su se onda pichke izdajnichke prebacile u Eunet.... Jebo ih Hot Step... bounce .... Nek se jebu.... What a Face
Nazad na vrh Ići dole
majorfelbab

majorfelbab


Broj poruka : 5
Datum upisa : 15.08.2007

Kako je nastao KI Clan Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako je nastao KI Clan   Kako je nastao KI Clan Icon_minitimeČet Avg 16, 2007 12:06 am

BOA NEK SE FAKAJU POLTRONCINE IZDAJNICKE UUUUUUAAAAA PEDERIIIIIIIII...
Nazad na vrh Ići dole
BAJAZMIJAKICLAN

BAJAZMIJAKICLAN


Broj poruka : 1
Datum upisa : 15.08.2007

Kako je nastao KI Clan Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako je nastao KI Clan   Kako je nastao KI Clan Icon_minitimeČet Avg 16, 2007 12:18 am

Pozdrav od najmatorijeg, ali duhom najmladjeg to jest najdetinjastijeg clana! cheers
Nazad na vrh Ići dole
=EUnet][3KI=




Broj poruka : 1
Datum upisa : 23.08.2007

Kako je nastao KI Clan Empty
PočaljiNaslov: ovo je poruka za one male fegetcice sto su ostali!!!!!   Kako je nastao KI Clan Icon_minitimeČet Avg 23, 2007 11:28 am

Kako vas nije sramota? Nisam se nadao da ste takvi šupci.
Nisam vam ja niko i ništa da vam solim pamet, ali ako ste tako pametni, onda pogledajte ko je pogrešio. What a Face necu da vas psujem jer ja ipak imam obzira prema vama.

PS želim vam puno uspeha u vašem ˝CLANU˝ Question u nadi da ćete uspeti da uradite bar koliko sam ja do sad uradio i da ćete biti bolji vojnici! lol! lol! lol! lol! lol!
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 9
Datum upisa : 13.08.2007

Kako je nastao KI Clan Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako je nastao KI Clan   Kako je nastao KI Clan Icon_minitimeČet Avg 23, 2007 11:45 pm

Evo i opozicije....
Nazad na vrh Ići dole
https://codkiclan.forumsr.net
MILE KOBJA KI Clan




Broj poruka : 5
Datum upisa : 14.08.2007

Kako je nastao KI Clan Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako je nastao KI Clan   Kako je nastao KI Clan Icon_minitimePet Avg 24, 2007 8:36 pm

EEEE TRIKI UROS SI BIO I UROS OSTAO !!!!!!!!!!!!!!!!!

PS: USPUT JESI POPRAVIO MOBILNI ???
Nazad na vrh Ići dole
Arpee Ki Clan

Arpee Ki Clan


Broj poruka : 1
Godina : 34
Location : Kikinda
Datum upisa : 16.02.2009

Kako je nastao KI Clan Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako je nastao KI Clan   Kako je nastao KI Clan Icon_minitimePon Feb 16, 2009 6:26 pm

EEE!!Evo konacno i mene...Ne znam da li me se secate... Smile
Nazalost sada malo redje igram COD2 jer studiram,ali ipak sam vise odigrao od onih koji koji su se samo tako predstavili u klanu i odigrali 2-3 sata i sada su kao ponosni clanovi...Nemam nista protiv,ali mene ste bar upoznali pa smo se vec vidjali i pucali par puta Twisted Evil Cim dobijem net u Zrenjaninu igracu cesce OBECAVAM!!! Pozdrav svima Exclamation Exclamation Exclamation Prijatan dan...
Nazad na vrh Ići dole
crvenkapa




Broj poruka : 1
Datum upisa : 24.02.2009

Kako je nastao KI Clan Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako je nastao KI Clan   Kako je nastao KI Clan Icon_minitimeUto Feb 24, 2009 5:28 am

Evo i mene. da, bilo je ekstra i jedan sam od onih koji i dalje zele da vucaraju svake nedelje komp, i rokanjeeeeeeeeeeee
Nazad na vrh Ići dole
Lars Ki Clan

Lars Ki Clan


Broj poruka : 4
Godina : 38
Location : Kikinda
Datum upisa : 10.04.2009

Kako je nastao KI Clan Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako je nastao KI Clan   Kako je nastao KI Clan Icon_minitimePet Apr 10, 2009 4:37 pm

Verujte mi ljudi, nije internet razlog za manji broj LAN-ovanja.
Ljudi su lenji...Oni koji znaju (barem malo) da igraju i znaju kakav je filing LAN-ovanja, vole društvo, oni će uvek doći...


Maxi, napiso' si UBER DOBAR istorijat...dobro si se setio.

Ja sam bio i u WAGEN SHOP-u, i u SEMLAČKOJ (u onom TRASH HOUSE-u Shocked ), i MESNIM ZAJEDNICAMA, a bogami i kod mene su dobre žuraje affraid . Ne sećate me se pošto nisam u kontaktu sa vama, al i teško može da se nađe vreme za druženje pored muzike, FUCKulteta itd. Al' ako je bilo LAN-ovanja i ja bio slobodan', ja sam uvek bio među prvima!

POZ SVIM ČLANOVIMA KI CLAN-a!!! HUUAAAAA
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Kako je nastao KI Clan Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako je nastao KI Clan   Kako je nastao KI Clan Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Kako je nastao KI Clan
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» LARS KI CLAN

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
CoD Ki Clan - Forum :: Predstavite se-
Skoči na: